Choď na obsah Choď na menu
 


BIOGRAFIA

6. 5. 2009

1989- Vznik kapely pod názvom F.O.D. (FACE OF DEATH) , keď sa spojili dve kapely SACRAMENT a ATOM DEATH.

 

1990- Vychádza prvé reherarsal DEMO „Dead World“.

 

1991- Viaceré zmeny v zostave, ktorá sa ustálila na : Lepra (bass,voc), Igor (guitar) a Charlie (Drums, Vocals). Natáča sa ďalšie rehearsal DEMO „Disgusting Nation“.

 

1992- Prvé koncerty a kapela konečne navštevuje poriadne štúdio CS Sound Brno, kde natáča demo „Impurity...Perversity...Love??“.

 

1993- Kapela koncertuje a natáča úspešné demo „Godmaggots“ v štúdiu CS-Sound. Prvé kladné ohlasy fanzinov.

 

1994-1995- Kapela má nútenú pauzu kvôli Základnej vojenskej službe jej členov.

 

1996- Obnovuje sa činnosť, ale už bez gitaristu Igora. Kapela tvorí nový materiál, ktorý je celkom odlišný od predchádzajúcej tvorby. Rozhoduje sa natočiť ho, ale z hostujúcim gitaristom Peterom. Materiál sa volá „Sense Of Humor“ a točí sa v Exponent štúdiu v Hlohovci. Pôvodne tento materiál mal vyjsť ako 7“EP na značke Obscene Prod.  ale vychádza len kazetová verzia.

 

1997- Prichádza stály gitarista Picass a konečne aj koncerty.Od firmy Immortal Souls Prod. prichádza ponuka na natočenie debutového CD. Kapela nastupuje do štúdia „J“ v Trnave, kde natočí materiál na CD. Žial vydanie CD sa tento rok nerealizuje!

 

1998- Kapela je zase v štúdiu „J“ v Trnave, kde realizuje novú nahrávku, ktorá mala pôvoden vyjsť ako split MC s Malignant Tumour, lenže kapela kvôli havárii je rok odstavená, tak tento materiál vychádza na MC ako demo „Charity“. Na B. strane kazety sa nachádza demo „Impurity...Perversity...Love??“. Koncom roka konečne vychádza debutové CD na značke Rock Extremum/Immortal Souls a dostane názov „Murdered Culture“.

 

1999- kapela sa venuje koncertom. Mini tour s Agathocles. Po tour kapela je zase v štúdiu, kde točí materiál pre split 7“EP s Agathocles, ktoré koncom roka aj vychádza za kooperácii viacerých labelov z Čiech a Slovenska. Materiál dostáva názov „“We Never Forget“

 

2000- Zase v štúdiu „J“kde sa realizuje materiál  na druhé CD „The Truth Hurts“. Vychádza na značke Copremesis Records.

 

2001- Kapela koncertuje a venuje sa propagácii CD. Odchádza gitarista Picass a na jeho miesto nastupuje Holgye Zsolt (ex- SUFFOCATE) a tvorí sa materiál na tretie CD.

 

2002- Odchod gitaristu Holgye Zsolta a príchod gitaristu Biba. Kompletizuje sa nový materiál a v septembi kapela natáča materiál v štúdiu „Moonset“ v Šali a ešte v ten mesiac vychádza na značke Obscene Prod. CD „Have A Nice Day“. V novembri nasleduje spoločné 2 týždňové turné v spoločnosti Squash Bowels po celej západnej Európe (Nemecko, Belgicko, Hollandsko, Taliansko).

 

2003- Kapela sa venuje koncertovaniu.

 

2004- Príprava nového materiálu a v júni sa natáča v štúdiu „Moonset“ v Šali. Vychádza na značke Obscene Prod. a volá sa „Gonna Be Worse“. Koncerty a koncerty.

 

2005- Koncerty v štátoch ako Slovinsko, Chorvátsko, Maďarsko, Rakúsko. Príprava nových songov.

 

2006- Celý rok kapela piluje nové songy a občas koncertuje. V septembri v štúdiu „Moonset“ sa realizuje 22 nových songov a CD vychádza na značke Obscene Prod. a volá sa „The Gonzo Music“ a jedná sa o zatiaľ najúspešnejšiu nahrávku kapely.

 

2007- Kapela koncertuje a koncom roka prichádza pauza kvôli odchodu bubeníka Charlieho za prácou do Dánska.

 

2008- Kapela má úplnú koncertnú pauzu. Odohrá jediný koncert na Obscene extreme festivale. Do Dánska odchádza aj gitarista Bibo. V máji v štúdiu „Moonset“ kapela nahráva nové songy, ktoré do konca roka vychádzajú ako split7“EP s MESRINE (Jennifer Grind records) a ako split LP s IDIOTS PARADE (Rarach katus Records). Kapela odohrá mini tour v Dánsku v spoločnosti IDIOTS PARADE.

 

2009- Odohraté mini tour po Slovensku v spoločnosti EVIDENCE SMRTI a ROXOR.